EJERCongress 2018 – Antalya

EJERCongress 2018’e hoşgeldiniz

Her yıl büyüyerek ve gelişerek sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. V. International Eurasian Educational Research Congress/ EJERCongress 2018’i Akdeniz Üniversitesi’yle birlikte 2-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Antalya’da üniversite yerleşkesinde yapıyoruz.

Ana teması, Değişen Eğitim Paradigmaları: Yeni Yöntemler, Yönelimler ve Politikalar olan EJERCongress 2018 için hazırlıklarımız başladı. Bildiri özeti gönderimi son tarih, 5 Ocak 2018. Diğer ayrıntıları sayfamızdan adım adım duyuracağız.

EJERCongress’e 2014 yılında İstanbul Üniversitesi’yle başladık, Hacettepe Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi’yle devam ettik. 2018’de Akdeniz Üniversitesi’nin evsahipliğinde Antalya’da olacağız. Tüm eğitimcileri ve araştırmacıları davet ediyoruz.

Sizlerden gelen önerilerle EJERCongress 2018’e hazırlanıyoruz. Davetli konuşmacılarımız, alanında uzman bilim insanlarından oluşuyor: Ünlü psikiyatrist, psikoterapist Prof. Dr. Irvin David Yalom (telekonferans), eleştirel düşünme alanında otorite olarak kabul edilen Prof. Dr. Gerald Nosich, Amerikan Psikoloji Birliği (APA) Başkanı Prof. Dr. Antonio De Puente, çokkültürlü eğitim, eğitim politikası ve insan hakları eğitimi alanındaki çalışmalarıyla tanınan Prof. Dr. Joel Spring ve Penn State Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şenel Poyrazlı. Ayrıca Türkiye’den de davetli konuşmacılarımız olacak. Netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

EJERCongress’in gelenekselleştirdiği çalıştaylar, paneller ve STOA konuşmaları konu ve konuşmacıları da belirleniyor.

Amacımız, kaliteli ve içerik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlayabilmektir.

Akdeniz Üniversitesi ve EJER olarak, EJERCongress 2018’e siz değerli akademisyen ve araştırmacıları davet ediyoruz. Katılımınız bizi mutlu edecektir.

Saygılarımızla. 

EJERCongress2018

Düzenleme Kurulu

Detaylar için tıklayınız…

Add Comment